Medewerkers

Het bestuur van Stichting mirro is in handen van NewHealth Collective. Het bedrijfsbureau van Stichting mirro bestaat uit zes gedreven professionals. Samen werken we aan mentale gezondheid.

 

Bedrijfsbureau

Het bedrijfsbureau van Stichting mirro bestaat uit:

Marjolein Ariaans – Morres
Commercieel Manager
marjolein.ariaans@mirro.nl
Claudia Flens
Productmanager eHealth
claudia.flens@mirro.nl
Wouter Cammelbeeck
Sr. Productmanager eHealth
wouter.cammelbeeck@mirro.nl
Rutger Hopster
Adviseur ICT/Security Officer
rutger.hopster@mirro.nl
Jasmijn Raaijmakers
Content Developer eHealth
jasmijn.raaijmakers@mirro.nl
Ilja Gerards
Back-end Developer
ilja.gerards@mirro.nl 

 




 

Meer weten over onze eHealth producten?

Vraag het Claudia of Wouter! Telefonisch bereikbaar op 085 489 89 99

> Stel je vraag

Stichting mirro

Adres
Grebbeberglaan 15 3527 VX Utrecht
Telefoon
Mail